Equipment Parameters
| Parameter Name | Parameter Value |
|---|---|
| Equipment Name | PV8000L Online Retrofitted Quality Inspection Platform |
| Operating Speed | 30,000 sheets per hour |
| Minimum Inspectable Size | 50×60mm |
| Maximum Inspectable Size | 210×290mm |
| Inspection Range | 100×120mm |
| Machine Dimensions | 1500×460×1400mm (excluding screen) |
| Overall Weight | 150kg |



