Here’s the information formatted as a table:
| Name | Parameter |
|---|---|
| Detection Speed | 10-50 m/min |
| Reel Diameter | 260 mm |
| Core Diameter | 76 mm |
| Paper Feed Width | 120 mm |
| Marking Area | 100 × 120 mm |
| Machine Dimensions | 600 × 360 × 400 mm (excluding reel size) |
| Weight | 40 kg |

