Here’s the information formatted as a neat table:
| Name | Parameter |
|---|---|
| Inspection Speed | 10-30 m/min |
| Reel Diameter | 260 mm |
| Core Diameter | 76 mm |
| Paper Feed Width | 120 mm |
| Inspection Area | 100 × 300 mm |
| Machine Dimensions | 600 × 360 × 520 mm (excluding reel size) |
| Weight | 40 kg |

